Publikacje
Na naszej stronie znajdziesz wiele interesujących treści. Naszym celem jest także edukowanie odbiorców – tworzymy wpisy blogowe, publikujemy darmowe e-booki, czy luźniejsze publikacje.
Sprawdź wszystkie publikacje na blogu
Sprawdź nasze publikacje dotyczące usług i produktów IT oraz porady dla firm, w kwestii bezpieczeństwa, finansów i codziennego zarządzania infrastrukturą IT
E-book:
Software Asset Management
Publikacja skierowana jest do CEO, CTO oraz innych osób odpowiedzialnych za zarządzanie infrastrukturą IT w firmach. Pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest Software Asset Management, jakie korzyści finansowe wynikają z wykorzystania SAM oraz w jaki sposób wdrożyć SAM w firmie.
E-book:
Cyberbezpieczeństwo w firmie
Nasza publikacja skierowana jest do CEO, CTO oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w firmie. Pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń dla Twojej firmy oraz udzieli praktycznych porad, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo danych.
E-book:
Ransomware
Nasza publikacja skierowana jest do CEO, CTO oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w firmie. Pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń, jaki wynikają z ataku Ransomware.

  • Czym jest ransomware?
  • 5 najczęstszych typów oprogramowania ransomware,
  • Prezentujemy autorską analizę rynku ataków ransomware,
  • W jaki sposób chronić się przed atakami ransomware?