Poczta firmowa
Usługi poczty e-mail są używane przy niemal wszystkich działaniach online — od utrzymywania kontaktów z klientami i współpracownikami po tworzenie kont w mediach społecznościowych i robienie zakupów online. W praktycznie każdym kraju na świecie ludzie korzystają z klientów poczty e-mail umożliwiających im prowadzenie nowoczesnego życia.
Nasze usługa pozwoli Twojej firmie w sposób szybki i bezbolesny wdrożyć pocztę firmową. Bierzemy na swoje barki pomoc w zaplanowaniu działań, wdrożenie i pełną konfigurację – niezależnie od wielkości firmy.

 

Większość bezpłatnych usług poczty e-mail zapewnia kilka podstawowych funkcji, które pozwalają wydajnie zarządzać wiadomościami e-mail i organizować je, na przykład:

  1. Odpowiedzi automatyczne: ta funkcja pozwala utworzyć wiadomość, która jest automatycznie wysyłana do każdego, kto kontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail, dzięki czemu ułatwia powiadomienie innych, że nie ma Cię w biurze, kiedy wrócisz i z kim należy kontaktować się pod Twoją nieobecność.
  2. Stosowanie reguł: reguły to akcje, które można automatycznie stosować do wiadomości przychodzących lub wychodzących. Zapewniają swobodę wyboru tego, co wyzwala regułę i które akcje są podejmowane po jej wyzwoleniu. Jeśli na przykład wszystkie wiadomości od szefa powinny trafiać do ​​specjalnego folderu, można to skonfigurować, ustawiając regułę.
  3. Foldery: większość bezpłatnych usług poczty e-mail oferuje jakieś funkcje organizacyjne, takie jak foldery, które umożliwiają ręczne sortowanie i przechowywanie wiadomości na podstawie dowolnego systemu.
Dodatkowe funkcje w usługach poczty e-mail dla przedsiębiorstw

Przechowywanie wiadomości e-mail

Dla zachowania zgodności z przepisami branżowymi i państwowymi oraz wewnętrznymi standardami korporacyjnymi kluczowa jest archiwizacja wiadomości e-mail firmy. Na szczęście większość rozwiązań poczty e-mail dla przedsiębiorstw zapewnia możliwość ustawienia własnych zasad przechowywania, dzięki czemu można archiwizować odpowiednią zawartość — tak długo, jak to jest potrzebne

Kalendarze udostępnione

Dzięki kalendarzom udostępnionym można sprawdzić, kiedy ktoś (lub cały zespół) ma czas na spotkanie, co ułatwia planowanie spotkań i innych wydarzeń grupowych w godzinach dogodnych dla wszystkich. Kalendarze udostępnione mogą też być świetnym sposobem informowania innych o nieobecności w biurze.

Wysyłanie wiadomości do kilku osób za pomocą jednego aliasu adresu e-mail

Niektóre usługi poczty e-mail ułatwiają wysyłanie wiadomości do wszystkich współpracowników zajmujących się projektem jednocześnie — za pomocą tylko jednej nazwy.

Bezpieczna komunikacja i przechowywanie wiadomości e-mail

Dzięki szyfrowaniu i szerokiej gamie zaawansowanych funkcji zabezpieczeń wiele rozwiązań poczty e-mail dla przedsiębiorstw jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo wszystkich wiadomości — w trakcie przesyłania i w skrzynce odbiorczej.
NAPISZ
DO NAS

Adam Kotecki

Chief Executive Officer, Cloudica sp. z o. o.
Cloudica Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47

01-059 Warszawa

Dział handlowy: +48 22 125 51 26
Biuro: +48 22 125 51 24
E-mail: biuro@cloudica.pl