Office 365
dla Edukacji
Jako partner Microsoft oferujemy pełny pakiet edukacyjny dla szkół. Od darmowych wersji z pocztą i narzędziami takimi jak Word, Excel w wersji online, po pełne i kompleksowe rozwiązania płatne.

Usługi w chmurze do budowania nowoczesnej klasy

Twórz klasy oparte na współpracy, łącz się ze społecznościami specjalistów z dziedziny nauczania oraz komunikuj się z personelem szkoły za sprawą takich usług, jak OneDrive, Teams, Skype i innych — a to wszystko dzięki jednej usłudze Office 365 dla edukacji.

Uzyskaj Office 365 Education dla całej szkoły

Udostępnij wszystkim pedagogom, uczniom i studentom możliwości korzystania z pakietów dla szkół od firmy Microsoft, w tym programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Microsoft Teams, jak również bezpłatnych narzędzi dla klas, na wszystkich urządzeniach.

Wyposaż swoich uczniów, aby mogli odnosić sukcesy dziś i jutro

Gdy korzystasz z Office 365 Education w klasie, Twoi uczniowie zdobywają umiejętności i poznają aplikacje najwyżej cenione przez pracodawców. Już dzisiaj przygotuj swoich podopiecznych na przyszłość z programami Outlook, Word, PowerPoint, Access i OneNote

Rozbudowane narzędzia dla uczniów, studentów i pedagogów

Office 365 pracuje tak jak Ty: wszędzie. Doskonale znane Ci aplikacje i zawsze dostępne, aktualizowane na bieżąco pliki ułatwiają i przyspieszają prace nad programem nauczania na urządzeniach z systemem Windows, Android, iOS i wielu innych.
Korzyści
Office 365 dla edukacji to przystępny cenowo zestaw praktycznych narzędzi dla pedagogów, uczniów i studentów, dostępny z poziomu Twojego ulubionego urządzenia.

 

Office 365 Education pozwala łączyć rozmowy, treści i aplikacje w jednym, wygodnym miejscu. Umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym niezależnie od czasu i miejsca oraz dba o formatowanie, dzięki czemu Ty nie musisz się tym martwić.

Historie ze szkół

Przykłady wdrożeń z europejskich i polskich szkół
Więcej

Centrum Zasobów

Portal z wieloma cennymi materiałami dla nauczycieli i dyrekcji
Więcej

Blog Edukacyjny Microsoft

Blog z aktualnościami ze świata edukacji
Więcej
NAPISZ
DO NAS

Adam Kotecki

Chief Executive Officer, Cloudica sp. z o. o.
Cloudica Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47

01-059 Warszawa

Dział handlowy: +48 22 125 51 26
Biuro: +48 22 125 51 24
E-mail: biuro@cloudica.pl