Jesteśmy dumni z bycia partnerem Microsoft. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i wspieraniu rozwiązań Microsoft, działających w ramach systemów ERP, CRM, wydajności i usług w chmurze.
Microsoft Teams to aplikacja, która może być wykorzystana do usprawnienia pracy zespołowej poprzez wzbogaconą współpracę i komunikację. W przeciwieństwie do innych aplikacji biurowych Microsoft Teams jest budowany od podstaw z myślą o nowoczesnym miejscu pracy.

 

Daje członkom zespołu dostęp do platformy, na której można gromadzić pliki, narzędzia i rozwiązania przydatne w pracy zespołowej oraz umożliwia bieżącą komunikację na czacie lub rozmowy wideo.

 

‍Teams pomaga w codziennym koordynowaniu projektów i zadań, podejmowaniu decyzji wspólnie z zespołem, pozwala współtworzyć i współpracować jednocześnie w obrębie plików oraz aktualizować status zadań, do których wszyscy członkowie zespołu mają dostęp.

Microsoft Intune to usługa chmurowa, której głównym celem jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM, mobile device management) i zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM, mobile application management).

 

Pozwala użytkownikom na wydajną pracę przy zachowaniu ochrony danych organizacji. Integruje się ona z innymi usługami, takimi jak Microsoft 365 i Azure Active Directory (Azure AD) w celu kontrolowania dostępu użytkowników do poszczególnych zasobów, oraz z usługą Azure Information Protection w celu ochrony danych. Używając jej wraz z rozwiązaniem Microsoft 365, możesz zapewnić produktywność pracowników na wszystkich urządzeniach, z których korzystają, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa informacji należących do organizacji.

Tworzenie aplikacji za pomocą usługi Power Apps ułatwia wszystkim użytkownikom bardziej wydajną współpracę — od analityków biznesowych po profesjonalnych deweloperów. Rozwiązuj problemy biznesowe przy użyciu intuicyjnych narzędzi wizualnych, które nie wymagają pisania kodu, pracuj szybciej dzięki platformie zapewniającej integrację i dystrybucję danych oraz rozszerzaj tę platformę przy użyciu bloków konstrukcyjnych dla profesjonalnych deweloperów. Łatwo twórz i udostępniaj aplikacje na dowolnym urządzeniu.

 

Usługa Power Apps umożliwia tworzenie wielu scenariuszy aplikacji, które zapewniają cyfrową transformację ręcznych i przestarzałych procesów. Zarówno przy użyciu aplikacji kanwy, jak i aplikacji opartych na modelu, możesz tworzyć aplikacje Power Apps, które rozwiązują problemy biznesowe w scenariuszach specyficznych dla zadania lub roli, takich jak inspekcja, możliwość sprzedaży w terenie, pozyskiwanie potencjalnych klientów czy zintegrowane widoki marketingowe.

OneDrive to aplikacja do obsługi plików dla platformy Microsoft 365, która zapewnia łączność ze wszystkimi plikami, pozwalając na udostępnianie i współpracę z dowolnego miejsca przy równoczesnej ochronie rezultatów pracy.

 

OneDrive pozwala z łatwością przechowywać i odnajdować indywidualne oraz udostępnione pliki robocze i umożliwia do nich dostęp na platformie Microsoft 365, w tym także w usłudze Microsoft Teams, ze wszystkich urządzeń. Zmiany wprowadzone w trybie offline zostaną automatycznie zsynchronizowane przy następnym połączeniu.

Jako partner wdrożeniowy zapewniamy migrację danych, niestandardowe modyfikacje środowiska oraz bieżącą administrację.

 

Platforma Microsoft 365 to chmura zwiększająca produktywność, w której połączono najlepsze w swojej klasie aplikacje pakietu Office z zaawansowanymi usługami w chmurze, funkcjami zarządzania urządzeniami i zaawansowanymi zabezpieczeniami.

Intranet i Extranet

Niezależnie od tego, jak dużą firmą jesteś i jak dużo pracowników zatrudniasz, zbudujemy dla Ciebie intranet lub ekstranet, korzystając z SharePoint i Office 365.

 

Konfiguracja i instalacja chmury

Nie jesteś pewien, jaki kierunek chcesz obrać lub jak zacząć? Możemy pomóc, konfigurując architekturę informacji i zarządzanie platformą rozwiązania chmurowego.

 

Consulting

Doradzamy, które rozwiązanie najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię od początku do końca Twojego projektu.

Exchange to narzędzie łączące funkcje poczty e-mail i kalendarza klasy biznesowej. Program Exchange ułatwia współpracę nad kluczowymi dokumentami i udostępnia skrzynkę odbiorczą, która nadaje priorytety ważnym wiadomościom i dostosowuje się do stylu pracy Twojej organizacji, która staje się szybsza i efektywniejsza.

 

Exchange pozwala uzyskać spersonalizowaną skrzynkę odbiorczą, która oferuje przydatne funkcje oraz inteligentniejszą, lepiej zorganizowaną metodę przeglądania i obsługi poczty e-mail. Ulepszenia wyszukiwania zapewniają szybsze i pełniejsze wyniki. Dodatki oferują zaawansowane dostosowywanie i rozszerzalność, umożliwiając łączność z nowoczesnymi usługami i wewnętrznymi aplikacjami biznesowymi.

NAPISZ
DO NAS

Adam Kotecki

Chief Executive Officer, Cloudica sp. z o. o.
Cloudica Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47

01-059 Warszawa

Dział handlowy: +48 22 125 51 26
Biuro: +48 22 125 51 24
E-mail: biuro@cloudica.pl