IT Asset Management
Zarządzanie zasobami IT to zestaw praktyk, które obejmują zasoby IT we wszystkich obszarach organizacji. Łączy obowiązki finansowe, inwentaryzacyjne, umowne i zarządzanie ryzykiem w celu koordynowania cyklem życia tych aktywów, w tym operacyjnego i strategicznego podejmowania decyzji.
Potwierdzeniem doświadczenia i kompetencji naszej w zakresie IT Asset Management jest status partnera
Zarządzanie zasobami IT to inwestycja, która zapewnia znaczne i wymierne korzyści w zakresie krótko-, średnio- i długoterminowych potrzeb i celów. Nasi specjaliści IT Asset Management mają możliwość wprowadzania najlepszych praktyk, które zapewniają rzeczywistą wartość organizacji.

 

Jeśli potrzebujesz usługi ITMA i szukasz ludzi, którzy podjęliby się jej realizacji, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb.

Jakie korzyści otrzyma Twoja firma,
dzięki realizacji usługi ITAM?

Pełną widoczność

Zobacz i zarządzaj całą infrastrukturą technologiczną, zarówno lokalnie, jak i w chmurze

Kontrolę kosztów

Zmaksymalizuj wartość inwestycji w technologię dzięki wglądowi w wykorzystanie, wydatki i podatności na zagrożenia Twojej infrastruktury IT

Działanie zwinne

Otrzymasz pełną automatyzację, której potrzebujesz, aby przewidywać i dostosowywać się do szybko ewoluujących potrzeb Twojej firmy
NAPISZ
DO NAS

Adam Kotecki

Chief Executive Officer, Cloudica sp. z o. o.
Cloudica Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47

01-059 Warszawa

Dział handlowy: +48 22 125 51 26
Biuro: +48 22 125 51 24
E-mail: biuro@cloudica.pl