Fortinet współpracuje tylko z najbardziej innowacyjnymi, najlepszymi firmami w branży, aby zapewnić klientom dostęp do potrzebnej wiedzy, usług i technologii. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT i współpracujemy z Fortinet od kilku lat.

 

Fortinet zapewnia swoim klientom inteligentną ochronę przed atakami zewnętrznymi. Pozwala sprostać rosnącym wymaganiom wydajności sieci. Jako firma zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby urządzeń bezpieczeństwa dostarczanych na całym świecie, a ponad 450 000 klientów ufa Fortinet w ochronie swoich danych.

Cloud Security Solution
Rozwiązania Cloud Security Solution są uzupełnieniem dla skalowalności chmury, przełamując bariery, które utrudniają widoczność i zarządzanie bezpieczeństwem w całej infrastrukturze organizacji. Jednocześnie Fortinet usprawnia operacje i widoczność w celu poprawy zarządzania cyklem życia bezpieczeństwa dzięki pełnym możliwościom automatyzacji.

Fortinet Cloud Security Solution jest integralny z:

Network Security
Firmy i organizacje potrzebują zarówno wydajnych sieci, jak i silnego ich bezpieczeństwa. Network Security Solution jest integralnym komponentem Fortinet, która zapewnia pełną widoczność i automatyczną ochronę przed zagrożeniami dla całej sieci. Obsługiwany przez jeden system operacyjny zapewnia wiodące w branży bezpieczeństwo, wydajność i zmniejszoną złożoność.

 

Systemy Fortinet NGFW spełniają wymagania w zakresie wydajności wysoce skalowalnych, hybrydowych architektur IT, umożliwiając organizacjom zmniejszenie złożoności i zarządzanie zagrożeniami bezpieczeństwa.

Email Security
FortiMail
FortiMail to sprawdzone, najlepsze w swojej klasie bezpieczne rozwiązanie do obsługi poczty e-mail, używane przez dziesiątki tysięcy klientów na całym świecie do ochrony ponad stu milionów skrzynek pocztowych. FortiMail został niezależnie zweryfikowany pod kątem wysokich współczynników przechwytywania zagrożeń, wiodącej dokładności i doskonałej ogólnej skuteczności bezpieczeństwa, między innymi przez firmy testujące, w tym SE Labs, VB Labs, ICSA i NSS.
NAPISZ
DO NAS

Adam Kotecki

Chief Executive Officer, Cloudica sp. z o. o.
Cloudica Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47

01-059 Warszawa

Dział handlowy: +48 22 125 51 26
Biuro: +48 22 125 51 24
E-mail: biuro@cloudica.pl