E-book: Cyberbezpieczeństwo w firmie

Pobierz nasz darmowy e-book i dowiedz się, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie

Business Tech Provider

IT Infrastructure Lead
“Głównymi atutami Cloudica są ludzie i ich wiedza ekspercka w dziedzinie usług Microsoft.”

Dorota Nicewicz-Modrzewska

Agile Transformation Manager at Vatenfall
"To, co najbardziej podoba mi się w Cloudica, to fakt, że potrafią mówić ze mną zrozumiałym językiem, a nie "narzeczem IT". Cały czas ustawieni są frontem do klienta. No i posiadają świetną obsługę klienta!"
O NAS
+50
+50
Zadowolonych klientów
+450
+450
Zrealizowanych projektów
+3000
+3000
Obsłużonych ticketów
+40
+40
Posiadanych certyfikatów
Jesteśmy firmą działającą na rynku nowoczesnych technologii od 2017 roku. Na co dzień pomagamy klientom zrozumieć i zaadaptować się w cyfrowym świecie. Posiadamy szerokie kompetencje pozwalające nam realizować nawet bardzo skomplikowane projekty i usługi IT. Wspieramy klientów w Polsce oraz poza jej granicami.
E-BOOK
Nasza publikacja skierowana jest do CEO, CTO oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w firmie. Pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń dla Twojej firmy oraz udzieli praktycznych porad, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo danych.

Cyberbezpieczeństwo: dlaczego to bardzo ważny obszar prowadzenia biznesu?

W jaki sposób zadbać o dane w firmie: 5 skutecznych praktyk

Ransomware i Phishing: zagrożenie dla firm

NIST Framework

ADAM KOTECKI
O autorze
Współzałożyciel i Prezes Cloudica, szybko rozwijającego się gracza w branży usług nowych technologii, który pomaga wykorzystywać technologie IT w taki sposób, aby podnieść wydajność, zoptymalizować wydatki, przygotować do rozwoju oraz zadbać o bezpieczeństwo w firmach.

 

Swoje ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze rozwiązań informatycznych i usług IT, zebrane podczas budowania i zarządzania różnorodnymi organizacjami IT w branżach finansowej i usługowej, dziś wykorzystuje do wspierania rozwoju biznesu swoich Klientów.

 

Uznany specjalista w zakresie kreowania wartości dla biznesu, posiadający praktyczne umiejętności w zakresie optymalizacji procesów IT, budowania zespołów, rozwiązań technologicznych i strategii IT.

 

Wielki fan sztucznej inteligencji, ale jeszcze bardziej tej naturalnej, ludzkiej.

Pobierz e-book i dowiedz się, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie